Bardzo Zielone Szkoły

Wyślij zapytanie

Aby otrzymać kalkulację wycieczki lub uzyskać dodatkowe informacje wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zanim wypełnisz formularz - przeczytaj!

Zastanów się, które miejsce wycieczki byłoby najodpowiedniejsze dla Waszej grupy. Jeśli są to młodsze dzieci, lub jedziecie na krótko nie wybieraj odległych od Waszej szkoły miejscowości, bo podróż będzie długa i męcząca, a pobyt na miejscu krótki. Koszt transportu będzie przeważał w ogólnej kalkulacji wycieczki. W każdym miejscu można się dobrze bawić i wiele nauczyć, nawet kilkadziesiąt kilometrów od domu

Pamiętaj, że im mniejsza grupa, tym wyższa cena na jedną osobę. Między grupą 20-osobową a 40-osobową jest to różnica rzędu 100-150 zł, gdyż koszt autokaru czy zajęć rozkłada się na mniejszą ilość osób. Optymalna grupa to ok. 40-45 + opiekunowie. Zastanów się, czy nie udałoby się połączyć uczniów z dwóch klas. Nie ucierpi na tym jakość realizacji programu, gdyż z większymi grupami jedzie drugi trener edukacji ekologicznej.
Jeżeli wyrażacie chęć aby podróż odbywała się środkiem transportu o wyższym standardzie, poinformujcie nas o tym w momencie zapytania ofertowego, musicie w takim przypadku liczyć się ze wzrostem ceny wycieczki.

W celu zapytania o koszt Bardzo Zielonej Szkoły, prosimy o wypełnienie formularza.

Cenę wycieczki obliczamy dla każdej grupy indywidualnie, gdyż zależy ona od wielu czynników: ilości uczestników, czasu trwania wyjazdu, odległości szkoły od miejsca wyjazdu, czy dodatkowych życzeń. Obliczona cena obejmuje wszystkie związane z „Bardzo Zieloną Szkołą” koszty, łącznie z transportem, biletami wstępów, programem edukacyjnym.
Ośrodek „Źródła” prowadzi działalność edukacyjną, a nasza oferta w zakresie „Bardzo Zielonych Szkół” stanowi odpłatną działalność pożytku publicznego. Nie podajemy ceny za „osobodzień”, gdyż nie zajmujemy się wynajmowaniem kwater - proponujemy kompleksową ofertę wyjazdu edukacyjnego z interesującym, profesjonalnym programem ekologicznym prowadzonym przez doświadczonych trenerów.

„Bardzo Zielone Szkoły” organizowane są przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” wyłącznie we współpracy ze szkołami.