• wyślij zapytanie   
  • rady dla rodziców   
  • galeria   
  • 1% na dofinansowanie wyjazdów uboższych dzieci
. .

Aby otrzymać kalkulację wycieczki lub uzyskać dodatkowe informacje wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zanim wypełnisz formularz - przeczytaj!

Zastanów się, które miejsce wycieczki byłoby najodpowiedniejsze dla Waszej grupy. Jeśli są to młodsze dzieci, lub jedziecie na krótko nie wybieraj odległych od Waszej szkoły miejscowości, bo podróż będzie długa i męcząca, a pobyt na miejscu krótki. Koszt transportu będzie przeważał w ogólnej kalkulacji wycieczki. W każdym miejscu można się dobrze bawić i wiele nauczyć, nawet kilkadziesiąt kilometrów od domu

Pamiętaj, że im mniejsza grupa, tym wyższa cena na jedną osobę. Między grupą 20-osobową a 40-osobową jest to różnica rzędu 100-150 zł, gdyż koszt autokaru czy zajęć rozkłada się na mniejszą ilość osób. Optymalna grupa to ok. 40-45 + opiekunowie. Zastanów się, czy nie udałoby się połączyć uczniów z dwóch klas. Nie ucierpi na tym jakość realizacji programu, gdyż z większymi grupami jedzie drugi trener edukacji ekologicznej.
Jeżeli wyrażacie chęć aby podróż odbywała się środkiem transportu o wyższym standardzie, poinformujcie nas o tym w momencie zapytania ofertowego, musicie w takim przypadku liczyć się ze wzrostem ceny wycieczki.

Cenę wycieczki obliczamy dla każdej grupy oddzielnie, gdyż zależy ona od wielu czynników: ilości uczestników, czasu trwania wyjazdu, odległości szkoły od miejsca wyjazdu, czy dodatkowych życzeń. Obliczona cena obejmuje wszystkie związane z "Bardzo zieloną szkołą" koszty, łącznie z transportem, biletami wstępów, programem edukacyjnym. Ośrodek "Źródła" prowadzi działalność edukacyjną, a nasza oferta w zakresie "Bardzo Zielonych Szkół" stanowi odpłatną działalność pożytku publicznego. Nie podajemy ceny za "osobodzień" gdyż nie zajmujemy się wynajmowaniem kwater - proponujemy kompleksową ofertę wyjazdu edukacyjnego z interesującym, profesjonalnym programem ekologicznym prowadzonym przez doświadczonych trenerów.

"Bardzo Zielone Szkoły" organizowane są przez Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" wyłącznie we współpracy ze szkołami.

przyjmujemy płatności bonami turystycznymi

Wybierz miejsce, w którym ma się odbyć Bardzo Zielona Szkoła:

Miejscowość, w której znajduje się wasza szkoła:


Jeśli szkoła znajduje się w małej miejscowości,
podaj nazwę pobliskiego większego miasta:


Województwo:

Dane dotyczące grupy:
Grupa wiekowa:
szkoła podstawowa - klasy I-III
szkoła podstawowa - klasy IV-VI
szkoła podstawowa - klasy VII-VIII lub gimnazjum
szkoła średnia

Ilość uczniów: Ilość opiekunów:

Ilość dni:
(wyjazd sprzed szkoły pierwszego dnia rano,
powrót ostatniego dnia wieczorem)

Orientacyjny termin wyjazdu:

Miejsce na dodatkowe pytania i informacje:


Podaj dane, na które mamy wysłać ofertę cenową:

Imię i nazwisko:

E-mail:

Telefon z numerem kierunkowym:

Telefon komórkowy:

Fax z numerem kierunkowym:


Jeśli pominiesz ostatnią część formularza,
nie będziemy mieli dokąd wysłać informacji zwrotnej!
Koniecznie podaj imię i nazwisko oraz co najmniej
jeden kontakt do Ciebie (e-mail, ewentualnie telefon lub fax)!Nasze strony:    ODE "Źródła" | Natura 2000 | Zieleń miejska | Zmiany klimatu | Zwierzęta | Edukacja globalna | Zabawy podwórkowe | Ekozorientowani